Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přihláška na XXIV. Berounský sraz vojenských vozidel ZDEJCINA 2019

Pokud chcete přijet na náš klubový sraz ZDEJCINA 2019, přihlašte se formulářem níže. Kapacita vojenské základny je cca 100 vozidel, proto prosím s přihlášením neotálejte. Pokud bude kapacita srazu naplněna, nepřihlášený účastník nemusí být na sraz vpuštěn. Po odeslání přihlášky vám do několika dnů příjde na uvedený e-mail startovní číslo.Pokud nemáte e-mail, zašlete údaje SMSkou na tel. 724125308 a my Vám startovní číslo zašleme zpět pomocí SMS. V případě nejasností nás kontaktujte na e-mail kvhberoun@seznam.cz nebo na tel. 724125308.

E-mail, který zadáváte do formuláře, musí existovat, jinak nelze přihlášku odeslat !  Všechna pole formuláře musí být vyplněna! Do pole Registrační značka můžete napsat i krátký vzkaz.Pokud máte problémy s odesláním přihlášky přes tento formulář, zašlete údaje na náš klubový e-mail.

Zbývá posledních cca 20 volných míst.